آموزش برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR به زبان C

شامل 7 برنامه اموزشی میکروکنترلرهای AVR به زبان C با کدویژن.

مشخصات فایل
تعداد صفحات75
حجم878 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpdf
دسته بندیبرق

توضیحات کامل

زبان C یه زبان سطح میانیه که میشه باهاش میکروکنترلرهای AVR رو برنامه نویسی کرد ، زبان C به مراتب قابل انعطاف پذیرتره نسبت به بیسیک بنابراین برای کسی که میخواد برنامه نویسی میکروکنترلرها رو یاد بگیره یادگیری این زبان توصیه میشه مخصوصا دانشجوهای رشته کنترل ، تو رشته کنترل حتما باید برنامه نویسی میکروکنترلرهارو برای کنترل یه پروسه صنعتی یا کلا کنترل یه عملگر بلد باشیم چون میکروکنترلرها به صرفه تر از پی ال سی ها هستن ، من تو این جزوه اموزشی ، 7 برنامه رو با کیفیت خیلی خوبی اموزش دادم

و برای کسایی که میخوان برنامه نویسی رو از ابتدا شروع کنن به نظرم این کتاب دیجیتالی براشون خیلی مفید و عالیه طوری که با خوندن کامل این کتاب دیجیتالی و دیدن کدها میتونن یه استارت عالی برای یادگیری برنامه نویسی بزنن ، من تو این کتاب دیجیتالی با حلقه ها و دستور شرط کار میکنم ، بخش دوم این کتاب که در حال نوشتنه و به زودی تو فروشگاهم قرار میدم داخلش میام و برنامه های متنوع با اموزشی عالی رو با حلقه for و ارایه ها ارائه میدم و همچنین اموزش های بیشتر  و عالی تری در بخش های بالاتر ، بعد از اتمام بخش دوم تو فروشگاهم ارائه خواهم کرد.

توضیحات بیشتر و دانلود

صدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت زبان برنامه نویسی جاوا

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی و درسی

پاورپوینت برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)

پیداکردن دامنه با دامین اتوریتی بالا بدون نرم افزار.

دانلود 4 تا از بهترین جزوه های PDF آموزش برنامه نویسی پایتون

پاورپوینت نرم افزار و سخت افزار بهبود و بازسازی سازمان

برنامه ,نویسی ,زبان ,c ,میکروکنترلرهای ,تو ,برنامه نویسی ,زبان c ,میکروکنترلرهای avr ,این کتاب ,به زبان ,برنامه نویسی میکروکنترلرهای ,آموزش برنامه نویسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. طراحی سایت و اپلیکیشن شازین اخبار و اطلاعات Cheap MLB Detroit Tigers Jerseys at Reasonable Price. 100764098 ruismalohes jaazefconsva itonrare مطالب اینترنتی دچــآر باید بود..